• los-redesign
 • los-redesign-detal
 • los-karczek
 • los-odblask
 • los-metka-rekawek
 • los-metka-dol
 • los-redesign
 • los-redesign-detal
 • los-karczek
 • los-odblask
 • los-metka-rekawek
 • los-metka-dol

Koszulka męska - ŁOŚ

99.00 PLN

NOWOŚĆ!!!! Pierwsza koszulka z serii ZWIERZĘTA. Na początek największy z jeleniowatych, czyli ŁOŚ. Jego atrybutem jest charakterystyczne poroże w kształcie szerokich łopat. Jest to niekwestionowany król polskich lasów i mokradeł.  

Koszulka w kolorze ciemnej zieleni z czarnym nadrukiem. Oprócz standardowych trzech metek żakardowych i charakterystycznego potnika nawiązującego do szlaku, nowy model Szwendam się wyposażyliśmy w odblaskowe logo na karku z tyłu koszulki oraz przede wszystkim w pepitkę (karczek) z losowym fragmentem mapy politycznej świata. Każda koszulka ma inną część mapy, dzięki czemu jest ona unikatowa!  

- wykonana z wysokogatunkowej bawełny czesanej posiadającej certyfikat Oeko-Tex Standard 100*        

- miękka i przyjemna w dotyku - gramatura 210g/m2 

- wygodny i dopasowany krój (regular fit) 

- niespieralny i bardzo wytrzymały nadruk wykonany w technologii sitodruku farbą plastizolową  

- dekolt wzmocniony podwójnym szwem 

- trzy wysokiej jakości metki żakardowe  

- potnik z grafiką nawiązującą do szlaku turystycznego

- pepitka (karczek) z fragmentem mapy, co czyni koszulkę unikatową 

- odblask na karczku z tyłu koszulki


TABELA ROZMIARÓW

   SZEROKOŚĆ     DŁUGOŚĆ
S              47       65
M              50       67
L              53       69
XL              55       72
XXL              58       75

Koszulka mierzona na płasko. Szerokość mierzona pod pachami. Tolerancja 1cm


*Certyfikat Oeko-Tex Standard 100
- produkty, które go posiadają są wolne od substancji szkodliwych m.in. pestycydów, chlorofenoli, formaldehydu, barwników alergizujących, zabronionych barwników azowych i ekstrahowanych metali ciężkich.


Nasze koszulki są w 100% polskim produktem. Wszystkie komponenty, z których zostały uszyte, zaczynając od dzianin, a kończąc na żakardowych metkach, powstały nad Wisłą. Szycie oraz nadruki wykonane zostały w jednej z rodzimych szwalni w województwie łódzkim.

Do każdej koszulki dodawana jest Karta Szwendacza pełniąca funkcję karty ICE oraz zawieszki.

Łoś - duży ssak z rodziny jeleniowatych. Zamieszkuje podmokłe tereny północnej Europy i Azji (łoś euroazjatycki) oraz Ameryki Północnej (łoś amerykański). Najliczniejsze populacje łosia występują w Skandynawii, na Syberii, Alasce i w Kanadzie. Zwierzęta te mają bardzo charakterystyczną budowę, przez co wyglądają dość zabawnie. Mają nadzwyczaj długie kończyny, ogromny i wydłużony łeb zakończony szerokim pyskiem, pokaźne uszy oraz imponujące poroże (tylko samce). Poroża niektórych osobników mogą osiągnąć nawet 1,2 m długości, 2 m rozpiętości i 20 kg masy (polskie łosie w większości pozbawione są poroża). Największe okazy ważą ok. 540–740 kg i mają od 1,5 m do ponad 2 m wysokości w kłębie. Giganty takie żyją w Ameryce Północnej i na Kamczatce (polskie łosie są dużo mniejsze). W Polsce łosie występują m.in. w Biebrzańskim Parku Narodowym, Poleskim Parku Narodowym i Kampinoskim Parku Narodowym, którego są symbolem.  POWIADOM MNIE O DOSTAWIE!

Zapisz się na powiadomienie.
Damy znać jak tylko produkt pojawi się w sklepie :)

Innym razem