Polska produkcja

                       

Chcemy pochwalić się, że nasze koszulki są w 100% polskim produktem. Jesteśmy z tego faktu niezmiernie dumni. Wszystkie komponenty, z których zostały uszyte, zaczynając od dzianin, a kończąc na żakardowych metkach, powstały nad Wisłą. Szycie zleciliśmy oczywiście jednej z rodzimych szwalni leżących w województwie łódzkim. Unikatowe nadruki to również polskie dzieło. 

Od zawsze marzyliśmy o stworzeniu firmy, która będzie coś produkować w naszym pięknym kraju. Dlaczego? – Uważamy, że wszystko co Polskie jest dobre i posiada dobrą jakość, a w dzisiejszych czasach jest o nią naprawdę ciężko.


WYKONUJEMY PRODUKCJĘ NA ZAMÓWIENIE

Potrzebujesz wysokiej jakości koszulek z własnym wzorem?  Masz fajną ekipę i wybieracie się na wyprawę, event lub po prostu chcecie mieć oryginalne koszulki? Napiszcie do nas, a postaramy się spełnić Wasze życzenia. Podejmujemy się małych zamówień - już od 20 szt.!  Zapraszamy do kontaktu kontakt@szwendamsie.pl 


Zakład, w którym produkujemy koszulki może pochwalić się kilkoma certyfikatami:


Oeko-Tex Standard 100

Międzynarodowy certyfikat ekologiczny wydawany przez instytut w Szwajcarii za pośrednictwem Instytutu Włókiennictwa w Łodzi. Oeko-Tex Standard 100 jest wiodącym w świecie znakiem bezpieczeństwa wyrobów włókienniczych. Produkty, które posiadają certyfikat Öko-Tex Standard 100, są wolne od substancji szkodliwych m.in. pestycydów, chlorofenoli, formaldehydu, barwników alergizujących, zabronionych barwników azowych i ekstrahowanych metali ciężkich. Znak otrzymują wyłącznie tekstylia, których wszystkie komponenty na każdym etapie produkcji zostały przebadane i uzyskały pozytywne wyniki. Certyfikat ten obliguje również wszystkich dostawców (przędzy, barwników, środków pomocniczych itp.) do dbałości o najwyższą jakość swoich produktów. Żeby firma otrzymała Oeko-Tex Standard 100, każdy ze współpracujących z nią kontrahentów musi również posiadać taki certyfikat.


Przyjazny dla człowieka

Certyfikat ten potwierdza właściwości humanoekologiczne wyrobów włókienniczych i zapewnia, że proces ich wytwarzania jest zgodny z obowiązującymi przepisami prawnym w zakresie normatywów higienicznych dla środowiska pracy. Certyfikaty wydaje Zakład Certyfikacji TEXTIL-CERT w Łodzi


Certyfikat Bezpieczny dla Dziecka

Potwierdza, że wyrób jest bezpieczny dla dziecka i gwarantuje pełny komfort użytkowania. Produkt oznaczony tym certyfikatem musi spełniać kilka warunków: jego skład surowcowy musi być adekwatny do wieku dziecka i przeznaczenia, nie może zawierać substancji chemicznych uznanych za szkodliwe w ilościach przekraczających wartości dopuszczalne, jego konstrukcja musi zapewniać funkcjonalność i bezpieczeństwo użytkowania, producent (importer) musi być zdolny do prowadzenia stabilnej produkcji (importu) gwarantującej powtarzalność cech w trakcie ważności certyfikatu.